Kontakt

+420 774 120 170
Freedomky s.r.o
Pekařská 400/7
602 00 Brno

* povinné údaje

zavřít

Zajímá mě

Co je to "cena od"?

Základní cena Freedomku, který si vyberete, tzv. „cena od“, zahrnuje kompletně celý obývatelný domek včetně koupelny.

> Stáhněte si ceník

Další velikosti

Freedomek je velmi variabilní. Nabízí široké možnosti využití. Jednotlivé moduly lze mezi sebou propojovat a vzájemně kombinovat.

> Všechny velikosti

Nízkoenergetický

Ve Freedomku je vše koncipováno a vymyšleno tak dokonale, abyste nejen pohodlně bydleli, ale také nemuseli za provoz skoro nic platit. My jsme nešetřili na nápadech, materiálech a zpracování a vy právě proto ušetříte na energiích.

Mobilní

Další kouzlo, které běžný dům postrádá. Zhotovený Freedomek za vámi přijede na vámi vybrané místo. A když se po letech rozhodnete vyměnit ruch velkoměsta za klid v horách, Freedomek, tak jak jej milujete, jede s vámi.

Chytře vyřešený

V tradičních domech a bytech často zbývá spousta nevyužitelného prostoru. Freedomek je naprostým favoritem v účelném a krásném využití každého koutu. Užasnete, jak velký a objemný ve skutečnosti je. Kolik úložných prostor v něm najdete.

Životnost

Buďte úplně bez starosti! Nešetřili jsme na materiálech ani na kvalitě zpracování. Takže Freedomek není žádným karavanem, který jednoho dne vyhodíte do tříděného odpadu. Naopak, Freedomek je spolehlivým členem vaší rodiny, který má životnost minimálně 70 let, stejně jako zděné stavby.

Nafukovací

Freedomek žije a roste s vámi. Když se z ortodoxního singles stane rodinný typ, když byste chtěli kancelář raději doma, prostě Freedomek jen přifouknete. Jednoduše si vyberete další modul, který se stane přirozenou součástí vašeho původního Freedomku.

Hotový do 3 měsíců

Možná úplně největší kouzlo, jaké Freedomek umí. Představte si, že si vyberete typ Freedomku, který vám nejvíc vyhovuje. Zvolíte si druh výbavy a bez jediné starosti o kvalitní řemeslníky, bez jediného úklidu po zednících, malířích či instalatérech, vám celý váš nový Freedomek zhotovíme ve špičkové kvalitě za 3 měsíce.