Kontakt

+420 774 240 181

* povinné údaje

zavřít
  • Nový model M+

  • kouzlo života bez složenek

  • jednoduše čisté

  • návrat do budoucnosti

Dřevo & řemeslo

Milujeme dřevo a poctivé řemeslo. Rozumíme dřevu a ctíme jeho unikátní vlastnosti. Oslovujeme ty nejlepší řemeslníky, kteří to s tímto přírodním materiálem skutečně umí. Pečlivě vybíráme všechny technologie a postupy, aby Freedomek dřevem voněl a byl řemeslně dokonalý. A proč pořád mluvíme o dřevu? Protože váš vysněný Freedomek je více než z 92 procent ze skutečného dřeva.

Architektura & design

Freedomek je krásný a chytře vymyšlený. Jeho design se smyslem pro účelnost, využití prostoru a detail vás jednoduše dostane. Jeho architektura vás nadchne svou jednoduchostí a nadčasovostí. Neustále o něho pečujeme, vylepšujeme a posouváme vpřed. Freedomek je vztah na celý život, pro nás i pro vás.

Selský rozum & cit

Freedomek patří k vám. Zapadne nepozorovaně do vašeho denního rytmu, života a místa, které máte rádi. Oblíbíte si ho pro jeho ohleduplnost k okolí i životnímu prostředí. Budete ho milovat pro jeho kvality a praktičnost. Vzali jsme do hrsti selský rozum, cit pro práci se dřevem a přivedli vám partnera snů, který vám přinese opravdovou radost a užitek.

Zajímá mě

Nízkonákladový

Ve Freedomku je vše koncipováno a vymyšleno tak dokonale, abyste nejen pohodlně bydleli, ale také nemuseli za provoz skoro nic platit. My jsme nešetřili na nápadech, materiálech a zpracování a vy právě proto ušetříte na nákladech. Freedomek je totiž nízkonákladový.

Transportovatelný

Další kouzlo, které běžný dům postrádá. Zhotovený Freedomek k celoročnímu bydlení za vámi přijede na vámi vybrané místo. A když se po letech rozhodnete vyměnit ruch velkoměsta za klid v horách, Freedomek, tak jak jej milujete, jede s vámi.

Chytře vyřešený

V tradičních domech a bytech často zbývá spousta nevyužitelného prostoru. Freedomek je naprostým favoritem v účelném a krásném využití každého koutu. Užasnete, jak velký a objemný ve skutečnosti je. Kolik úložných prostor v něm najdete.

Životnost

Buďte úplně bez starosti! Nešetřili jsme na materiálech ani na kvalitě zpracování. Takže Freedomek není Mobilheim ani žádný karavan, který jednoho dne vyhodíte do tříděného odpadu. Naopak, Freedomek je spolehlivým členem vaší rodiny, který má životnost minimálně 70 let, stejně jako zděné stavby.

Nafukovací

Freedomek je dokonalý modulový dům, který žije a roste s vámi. Když se z ortodoxního singles stane rodinný typ, když byste chtěli kancelář raději doma, prostě Freedomek jen přifouknete. Jednoduše si vyberete další modul, který se stane přirozenou součástí vašeho původního Freedomku.

Hotový do 3 měsíců

Možná úplně největší kouzlo, jaké Freedomek umí. Představte si, že si vyberete typ Freedomku, který vám nejvíc vyhovuje. Zvolíte si druh výbavy a bez jediné starosti o kvalitní řemeslníky, bez jediného úklidu po zednících, malířích či instalatérech, vám celý váš nový Freedomek zhotovíme ve špičkové kvalitě za 3 měsíce.

Potřebujete provozovnu pro svoje podnikání?

Freedomek je v možnostech svého využití opravdu dokonalý. Pokud už v něm bydlíte a zamilovali jste si jeho praktičnost, dokonalost a kvalitu zpracování, není nic snazšího, než si pořídit další. Stejně dokonalý pro nejrůznější potřeby vaší komerční činnosti.

Pořiďte si reprezentativní kancelář, která může být součástí vašeho bydlení nebo solitérním objektem. Nechte se inspirovat fotografiemi a váš Freedomek se může proměnit v útulnou kavárnu nebo stylovou prodejnu. Cokoli si budete přát.