Kontakt

+420 774 240 181

* povinné údaje

zavřít

Dům za 780 tisíc a stavba 4 hodiny? Je to možné!

zena.centrum.cz | 26.09.2014

Toužíte po vlastním domku, jen není dostatek financí? Vyřešte to mobilním domem k celoročnímu bydlení, kterou vám postaví za jediný den, stačí pozemek a připravený podklad. Celý tenhle nízkoenergetický modulový dům vypadá elegantně, navíc za vás vyřeší i venkovní posezení. Součástí tohoto modelu je i pergola.

Toužíte-li po vlastním bydlení, pak by tu bylo řešení. Musíte se však spokojit s tím, že o žádnou vilu nepůjde. Tyto mobilní domy na klíč ale poskytnou vše, co potřebujete, navíc utratíte jen 780 tisíc a váš modulový dům bude stát už za 4 hodiny.

Že 37 metrů čtverečních montovaného domu na klíč může být dost na pohodové bydlení se spoustou prostoru a že designová dřevostavba může být zároveň nízkoenergetická, se můžete přesvědčit v naší galerii.

Návštěva Freedomku
Modulový mobilní dům Freedomek je vyroben z 95 procent ze dřeva. Jeho nosná konstrukce z lepeného dřeva má přesné spoje podle švýcarského patentu. Zateplení tohoto domu k celoročnímu bydlení tvoří dřevovláknitá izolace, která má vynikající fázový posun "den-noc". Plášť ́ Freedomku je difuzně otevřený, fasáda je zpracována ze severského modřínu. Vytápění modulového domu je snazší než u Mobilheimu a nabízí více způsobů od designového lihového krbu až po tepelné čerpadlo. Úsporu elektrické energie při vytápění zajišťují tepelně-izolační vlastnosti stěny, jejíž tloušťka 30 cm odpovídá tepelně-izolačním vlastnostem cihlové stěny o šířce 3,6 metru.

Jednotlivé moduly tohoto mobilního domu na klíč lze skládat a vzájemně propojovat. Freedomek tak můžete využít nejen k celročnímu bydlení, ale také pro obchod, kavárnu či provozovnu například kadeřnictví nebo třeba zázemí pro golf," uvedla Petra Němečková ze společnosti Freedomky.

Z čeho vybírat?
K dispozici je sedm modelů, kdy nejlevnější stojí 784 tisíc a slibuje pohodlné bydlení na ploše 22 metrů čtverečních. Je pravda, že si jej pořídí spíše nějaký vlk samotář než početná rodina, ale je tu mnoho dalších modelů, kdy nejdražší varianta vyjde na 3 miliony, je určená až pro šest osob a nabízí pět místností s plochou 98 metrů čtvereční.

Zákazník si vybere typ, následně se s firmou pobaví, jaké vybavení, druh topení či jiné drobnosti si v domku přeje. Následují tři měsíce, kdy se mobilní modulový dům vyrábí, samotná montáž už je pak otázkou několika hodin či dnů.