Kontakt

+420 774 240 181

* povinné údaje

zavřít

Vše o Freedomku

Freedomek nabízí jedinečný způsob bydlení, které v sobě snoubí promyšlený design, stylovou čistotu a bezpodmínečnou kvalitu použitých materiálů. Freedomek je okouzlující modulový dům, který si pouze vyberete, a pak se rovnou nastěhujte. Nemusíte za ním, přijede za vámi tam, kam si řeknete. Příjemný prostor, který si vás získá i svojí nízkonákladovostí. Až vejdete, pochopíte. Možná začnete žít i trochu jinak, svobodněji. Freedomek je totiž nejen dům, ale i životní styl.

1
Oplechování a odvod vody

Střecha je lemována poplastovaným plechem typické antracitové barvy a na kratší stěně je umístěn chrlič, ke kterému je střecha vyspádována.

2
Dřevěná designová fasáda

Máme pro Vás dva typy krásné dřevěné fasády. Ta je ze severského modřínu a hravě odolá všem klimatickým podmínkám.

3
Volná plocha

Plocha pro umístění čísla popisného, schránky a dalších nezbytností. Aby na vše bylo vidět, tak jsme nahoru umístili venkovní svítidlo. A pro práci před domem je tu také zásuvka.

4
Posuvné dveře

Aby dveře dlouho a bezproblémově fungovaly, používáme kvalitní dřevěná euro okna a dřevěný posuvný HS portál. Díky tomu se nic neprověšuje a nekroutí se, ale hladce jezdí.

5
Přípojky

Připojení Freedomku je jednoduché - stačí přívod vody a elektřiny a odvod kanalizace nebo septik. Při osazení pak už jen montážní specialista provede propojení přípojek s vnitřními rozvody domku.

6
Základy

Zemní vruty zajišťují pevné osazení Freedomku. Mají výšku 2 metry a celkem je jich pod domkem osm.

7
Úprava pozemku před osazením

Před osazením se pod domem nachystá kačírek z oblázků či jiného kameniva na a pod něj folie aby se zamezilo prorůstání plevelu.

8
Nosná konstrukce

Kostra Freedomku je kompletně dřevěná. Dřevo je sušeno a tím ošetřeno proti škůdcům. Dále pak kontrolováno a hoblováno na přesné rozměry jednotlivé prvky se spojují čepy švýcarským systémem Arunda. Freedomek je staticky uzpůsoben k transportu vcelku a osazení jeřábem.

9
Vytápění

Vytápění ve Freedomku je vždy úsporné, elektrické. Jsou k dispozici dvě možnosti - přímotopy nebo sálavé infrapanely, které díky své možnosti umístění na strop zvětší možnost využití prostoru Freedomku.

10
Podlaha

Kvalitní a odolná vinylová podlaha s dekorem dle výběru z našeho vzorníku. Na Vaše přání můžeme dodat také dřevěnou skládanou podlahu.

11
Vybavení

Ve Freedomku máte na výběr ze tří úrovní výbavy: CLASSIC, UNIVERSAL, INVIDUAL. Všechny úrovně jsou plně funkční a okamžitě k užívání. Ve všech naleznete plně vybavenou koupelnu s toaletou. Vámi vybranou podlahu, základní osvětlení, osazené zásuvky a vypínače, dveře vstupní i interiérové.

12
Nábytek

Freedomky mají vlastní řadu nábytku. Ta je přesně navržena do jednotlivých modulů a ideálně využívá prostor. Zákazník si může vybrat sestavy toho nábytku a potom také samozřejmě materiál a barvu. Lze vytvořit samozřejmě i interiér na míru, který vytvoříte společně s naším architektem.

13
+
Řez stěnou freedomku zavřít

Stěna je konstruována jako difúzně otevřená a tím pádem “dýchá”. Je izolována dřevovláknitou tepelnou izolací a opláštěna deskami Fermacell. Tepelný prostup stěnou neboli U stěny je 0,28 W/m2.K.

1/ fasádní dřevěný obklad ze severského modřínu
2/ provětrávaná mezera
3/ sádrovláknitá deska Fermacell
4/ dřevovláknitá tepelná izolace
5/ sádrovláknitá deska Fermacell Vapor
6/ dřevěná nosná konstrukce z KVH profilů

14
Dvouplášťová plochá střecha

Střecha je důkladně zaizolována velkou vrstvou dřevovláknité tepelné izolace a plnoplošně provětrávaná skrz vzduchovou mezeru.

15
Požární čidlo

Důležitý a normu vyžadovaný prvek sloužící k ochraně Vašeho domu. Nahlásí požár v případě jeho vzniku.

16
Kvalitní střešní krytina

Jako ochrana proti vodě je použita švýcarská natíraná izolace na nosné vložce SikaRoof. A pro dlouhou životnost (až 70 let) je opatřena filtrem odolávajícím UV záření.

6 důvodů pro Freedomek

Freedomek není běžným domem. Když se pro něj rozhodnete, stane se vaším novým životním stylem. Zamilujete se na první pohled. Nabízíme vám 6 důvodů vaší rozhodně správné volby.

Nízkonákladový

Ve Freedomku je vše koncipováno a vymyšleno tak dokonale, abyste nejen pohodlně bydleli, ale také nemuseli za provoz skoro nic platit. My jsme nešetřili na nápadech, materiálech a zpracování a vy právě proto ušetříte na nákladech. Freedomek je totiž nízkonákladový.

Transportovatelný

Další kouzlo, které běžný dům postrádá. Zhotovený Freedomek k celoročnímu bydlení za vámi přijede na vámi vybrané místo. A když se po letech rozhodnete vyměnit ruch velkoměsta za klid v horách, Freedomek, tak jak jej milujete, jede s vámi.

Chytře vyřešený

V tradičních domech a bytech často zbývá spousta nevyužitelného prostoru. Freedomek je naprostým favoritem v účelném a krásném využití každého koutu. Užasnete, jak velký a objemný ve skutečnosti je. Kolik úložných prostor v něm najdete.

Životnost

Buďte úplně bez starosti! Nešetřili jsme na materiálech ani na kvalitě zpracování. Takže Freedomek není Mobilheim ani žádný karavan, který jednoho dne vyhodíte do tříděného odpadu. Naopak, Freedomek je spolehlivým členem vaší rodiny, který má životnost minimálně 70 let, stejně jako zděné stavby.

Nafukovací

Freedomek je dokonalý modulový dům, který žije a roste s vámi. Když se z ortodoxního singles stane rodinný typ, když byste chtěli kancelář raději doma, prostě Freedomek jen přifouknete. Jednoduše si vyberete další modul, který se stane přirozenou součástí vašeho původního Freedomku.

Hotový do 3 měsíců

Možná úplně největší kouzlo, jaké Freedomek umí. Představte si, že si vyberete typ Freedomku, který vám nejvíc vyhovuje. Zvolíte si druh výbavy a bez jediné starosti o kvalitní řemeslníky, bez jediného úklidu po zednících, malířích či instalatérech, vám celý váš nový Freedomek zhotovíme ve špičkové kvalitě za 3 měsíce.

Velikosti

Velikost Freedomku je vaší svobodnou volbou. Freedomek je dokonalý modulový a rostoucí dům. Ať už jste singles, zamilovaná dvojice, mladá rodinka nebo toužíte po klidu se svým partnerem či o samotě, vyberete si. Myslíme na vás všechny. Zvolte si model, který na míru vyhovuje vašim současným potřebám a požadavkům. Změníte-li váš životní styl, žádný problém. Lehce pak přifouknete i váš Freedomek o další vhodný modul.

Model S
1 místností
1
S
Model M+
2 místností
2
M+
Model M
2 místností
2
M
Model Ls
3-4 místností
3
Ls

Další velikosti

Freedomek je velmi variabilní. Nabízí široké možnosti využití. Jednotlivé moduly lze mezi sebou propojovat a vzájemně kombinovat.

> Všechny velikosti

3 úrovně výbavy

Freedomek vám nabídne nejen širokou škálu tvarových a velikostních možností. K vaší naprosté spokojenosti jsme připravili také různé úrovně výbavy. Zvolit si můžete dle vašich představ nebo s ohledem na vaše finanční možnosti. Respektujeme a máme rádi každého zákazníka. A ještě raději vám poradíme.


Od nápadu ke stěhování

Jak vše probíhá?

Chci Freedomek
více →
1. Chci Freedomek
  • Vyberte si typ Freedomku, který chcete podle velikosti a způsobu užívání.
Výběr vybavení
více →
3. Výběr vybavení
  • Vyberte si z našeho katalogu typického Freedomkového nábytku nebo si nechte vytvořit originální interiér naším architektem.
Projekt a správní řízení
více →
5. Projekt a správní řízení
  • Připravíme projektovou dokumentaci, kterou vám předáme nebo vše vyřídíme za vás včetně inženýrských sítí a potřebných povolení.
Příprava pozemku a osazení
více →
7. Příprava pozemku a osazení
  • Během výroby se připraví pozemek pro osazení Freedomku.
  • Nachystají se základy a podsyp. Když je Freedomek vyroben, přivezeme vám ho na připravený pozemek a během několika málo hodin osadíme a připojíme k sítím.
Prověření pozemku
více →
2. Prověření pozemku
  • Prověříme, jestli je pozemek vhodný pro vybraný typ domku.
Rezervační smlouva
více →
4. Rezervační smlouva
  • Abychom Vám mohli garantovat termín dodání, podepíšeme s vámi rezervační smlouvu.
Podpis smlouvy a start výroby
více →
6. Podpis smlouvy a start výroby
  • Po skončení správního řízení vám připravíme k podpisu smlouvu, zaplatíte zálohu a my začneme Freedomek vyrábět.
Bydlím
více →
8. Bydlím
  • A pak už se můžete ihned nastěhovat.

Jak se v něm žije?

Freedomek jsme vám představili v těch nejlepších barvách. Nepochybovali jsme ani chvíli, protože jsme do něj vložili to nejlepší co víme a umíme. Nejlepší reklamou je ale vždycky spokojený zákazník. Jak se máte ve Freedomku?

Domek na celoroční bydlení, bez práce, za dokonalou cenu. Krásný, stylový a velmi praktický. Žádný Mobilheim.

Karolína Z.

Žádní řemeslníci, žádné průtahy, žádné nervy. Na Freedomek nečekáte. On čeká na vás!

Lukáš M.

Z bydlení ve Freedomku mám výborný pocit. Skvělý modulový a rostoucí dům pro celoroční bydlení. Čím víc jsem ze začátku váhala, tím víc se mi tam teď líbí. Ten styl a promyšlenost jsou úžasné.

Lidka H.

S odstupem času nejvíce oceňuji tu nízkonákladovost. Užíváme si celá rodina a náklady na provoz jsou přitom minimální. Skvělý!

Jakub L. s rodinou